Fan anime

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Fan anime


3 participan?i

    Parerea vizitatorilor

    Kitty
    Kitty
    Admin
    Admin


    feminin
    Numarul mesajelor : 395
    Varsta : 28
    Localizare : constanta
    Data de inscriere : 29/08/2008

    Parerea vizitatorilor Empty Parerea vizitatorilor

    Mesaj Scris de Kitty Mar Sept 02, 2008 1:07 pm

    La acest topic vizitatorii isi pot spune parerea despre form...si eventula sugestiile...
    Deci....ce parere aveti despre form??? cat Va place?
    avatar
    Yurene
    Vizitator


    Parerea vizitatorilor Empty Re: Parerea vizitatorilor

    Mesaj Scris de Yurene Mier Sept 03, 2008 4:56 pm

    Yap!Imi place...dar ar fi mai bine ca forumul sa fie mai mare adica ma refer sa aiba mai multe forumuri (si topicuri ,vad ca astazi a fost deschis forumul deci topic-ur vor fi cu timpul nu-i o problema) dar ar mai trebui forumuri cum am mai spus...si poate si niste smylies-uri noute.si cred ca ar fi dragut sa fie activat si portalul...in rest e ok!Imi place banner-ul...si ca e de culoare "albastru".. I love you la fel si culoarea de fundal a categoriilor; a titlurilor si imaginea de la "Cine e conectat?"
    Kitty
    Kitty
    Admin
    Admin


    feminin
    Numarul mesajelor : 395
    Varsta : 28
    Localizare : constanta
    Data de inscriere : 29/08/2008

    Parerea vizitatorilor Empty Re: Parerea vizitatorilor

    Mesaj Scris de Kitty Mier Sept 03, 2008 5:00 pm

    Ma bucur ca iti place ....dar...legat de smileuri...am o problema cu netul...si nu ma lasa sa pun mai multe...ca am gasit dealea Onion...cau cum se cheama ele Laughing
    avatar
    Asami
    Vizitator


    Parerea vizitatorilor Empty Re: Parerea vizitatorilor

    Mesaj Scris de Asami Vin Sept 05, 2008 2:25 pm

    Nu am ce sa zic e chiar reusit dar cu imaginile sunt probleme!
    Ar trebui sa le pui de aceiasi dimensiune si la toate categoriil!
    DAr in resct e foarte dragut! flower
    Kitty
    Kitty
    Admin
    Admin


    feminin
    Numarul mesajelor : 395
    Varsta : 28
    Localizare : constanta
    Data de inscriere : 29/08/2008

    Parerea vizitatorilor Empty Re: Parerea vizitatorilor

    Mesaj Scris de Kitty Vin Sept 05, 2008 2:32 pm

    Ehhh........nimic nui perfect lol! ........Dar ma bucur ca iti place Very Happy
    avatar
    Hisakata
    Vizitator


    Parerea vizitatorilor Empty Re: Parerea vizitatorilor

    Mesaj Scris de Hisakata Mier Sept 10, 2008 11:40 am

    Eto....este dragutz forumul...dar.... daca ati incercat sa il faceti si rpg puteati sa puneti mai multe categorii...
    Parerea vizitatorilor 86491 Succes in continuare
    avatar
    RedBoy
    Vizitator


    Parerea vizitatorilor Empty Bun!...

    Mesaj Scris de RedBoy Mier Sept 10, 2008 1:46 pm

    A iesit foarte bine!
    Felicitari...
    Scripturile sunt reusite,linkurile,cu imaginea este o mica problema dar pe parcurs se va rezolva,totul este la inceput,si de aceea este nevoie de ceva timp pentru dezvoltare!Mai ales ca este inceputul,totul trebuie sa arate ca "un inceput" Razz . Mai tarziu acest forum fashion ... ceva frumos ... care scoate la iveala copilul din tine va ajunge ceva caci eu cred ca administratorii si moderatorii nu vor putea sa se abtina sa bage ceva ajutoare informatica si alte chestii fiindca este ceva din instinct sa ajuti cat mai mult si mai bine dupa ce va timp de "forumit"!!
    Daca aveti nevoie de ajutor ma puteti contacta la email baiat_suk4r007@yahoo.com si va ajut cu mare placere caci ma pricep in forum mai ales la forumgratuit.ro!!Ma voi inregistra cu numele de RedBoy si daca este ceva dati PM!!

    Inca o data felicitari si va anunt ca v-a iesit excelent!!
    Kitty
    Kitty
    Admin
    Admin


    feminin
    Numarul mesajelor : 395
    Varsta : 28
    Localizare : constanta
    Data de inscriere : 29/08/2008

    Parerea vizitatorilor Empty Re: Parerea vizitatorilor

    Mesaj Scris de Kitty Mier Sept 10, 2008 1:52 pm

    Ma bucur ca iti place ....dar sa sti ca prima data am vrut sa fac forumul duar ca "experimentez" lol! pe el .....adica....e primul meu forum si habar naveam inainte nimic despre panoul de administrare .....da pana la urma mam hotarat daca tot fac un forum sa nu il las in stadiul de "experiment" lol! si lam mai aranjat putin lol! ....si asta ar fi "povestea" formului Laughing lol!
    avatar
    Fostul R
    Vizitator


    Parerea vizitatorilor Empty Pentru Kana

    Mesaj Scris de Fostul R Dum Sept 14, 2008 6:39 pm

    Acest mesaj este special pentru kana!!

    Kana a scris:
    Stai asha...Cum adica pleci de tot?Nici nu ai venit bine si deja iti iei zborul??? bounce Foarte tare!(si nu o spun in sensul bun)


    RedBoy zice:

    Kana...hai sa-ti dau un raspuns...am plecat asa de repede pentru ca am observat ca nu sunt bine venit in adevaratul sens al cuvantului ... Sad!!!Membri trebuiesc acceptati asa cum sunt dar infine!!Poate ne mai auzim...am zis poate... Neutral


    Pentru Kitty:

    Mi-a placut parteneriatul cu tine!Ai fost cea mai tare sincer ... nu te intrece nimeni la "de gasca" si la ce vrei tu;)!!Sunt in constructia unui forum in topforum si daca vrei iti voi face niste reclama!Forumul are ca tema muzica si este foarte cautat deci poate vei reusi sa faci cativa zeci de membri Wink!!

    Ramanem parteneri cu forumurile daca vrei!

    Pentru Roxy:

    Imi cer scuze daca te-am deranjat prea rau dar de astazi iti promit ca totul se va schimba!Am fost exclus cu voia mea de pe forum caci am vrut ca tu sa ramai linistita si sa faci ce vrei!Nu te tineam in lanturi dar totusi nici prea rebela Razz!!Mult succes in continuare roxy...Have a nice posting away Razz si ... poate ne mai auzim!!

    Din partea mea imi pare sincer rau ca am iesit de pe forum..ma atasasem bine de acest loc!


    Kitty te rog sa copiezi acest mesaj si sa-l impanzesti in cateva forumuri ale forumului pentru a citi roxy , kana iar tu oricum citesti!!
    Va multumesc foarte mult ca mi-ati dat voie sa intru si eu pe forum dar am un sfat pentru voi:
    Incercati sa nu ii dati totul pe fata unui membru mai nou caci isi face o impresie proasta despre forum si mi-ar parea cel mai rau posibili ca forumul sa-si piarda membrii din aceasta problema!

    Mult respect si multi pooopici....
    RedBoy

    Pentru Ken:

    Noul venit...mult succes in posting...sa ajungi administrator chiar Razz ... sa te descurci singur intre toate fetele ... si te astept si pe forumul meu!!

    Va astept pe toate daca doriti pe forumul meu...


    - My forum...si daca doriti si al dumneavoastra!! (Reguli Minore Razz)
    Kana
    Kana
    Membru special
    Membru special


    feminin
    Numarul mesajelor : 234
    Varsta : 29
    Localizare : Timisoara
    Data de inscriere : 04/09/2008

    Parerea vizitatorilor Empty Re: Parerea vizitatorilor

    Mesaj Scris de Kana Dum Sept 14, 2008 6:54 pm

    Ma rog....Daca a fost decizia ta...Sa stii ca nu ii deranjai pe toti de aici,dar daca asta vrei...Poate ne mai auzim...Am zis poate...
    Ken
    Ken
    Membru avansat
    Membru avansat


    masculin
    Numarul mesajelor : 106
    Localizare : in my anime world
    Data de inscriere : 13/09/2008

    Parerea vizitatorilor Empty Re: Parerea vizitatorilor

    Mesaj Scris de Ken Dum Sept 14, 2008 9:26 pm

    Arigato RedBoy , imi pare rau ca ai plecat , mie mi s-a parut ca esti un user de treaba , iar regulile nu erau exagerate , sunt pe o multime de forumuri , deci am avut de-a face si cu reguli mai grele , dar astea erau ok.
    avatar
    bored.as
    Vizitator


    Parerea vizitatorilor Empty Re: Parerea vizitatorilor

    Mesaj Scris de bored.as Dum Oct 12, 2008 5:00 pm

    E prea colorat, subiecturi aiurea(sa nu zic stupide), prea multe imagini si inimioare and shit, nu e serios.Probabil de aceea nu are useri multi.
    Parerea mea.

    ps: da, sunt plictisit.
    avatar
    ||REDboy
    Vizitator


    Parerea vizitatorilor Empty Re: Parerea vizitatorilor

    Mesaj Scris de ||REDboy Mar Oct 28, 2008 7:03 pm

    Frate...??
    Dute tare baietzase!Asa zici acuma si daca o zici vei realiza ca ce ai zis este cea mai mare prostie...Cat de barbat esti tot te inmoi a un forum din-acesta si daca ti-e t-i se pare colorat atunci dute pe PinkBallonMars sa vezi acolo colorat!!
    Si cum draq sa fie serios forumul daca tema lor este distractia si anime-urile??Ei trebuie sa fie intotdeauna amuzanti , distrati si plini de viata!Stiu cum este deci shut up ca nu stii ce zici ||-->>RedBoy<--||
    Kana
    Kana
    Membru special
    Membru special


    feminin
    Numarul mesajelor : 234
    Varsta : 29
    Localizare : Timisoara
    Data de inscriere : 04/09/2008

    Parerea vizitatorilor Empty Re: Parerea vizitatorilor

    Mesaj Scris de Kana Mier Oct 29, 2008 6:15 pm

    Dap...Asta chiar mi-a placut Razz !! lol! Bine ai zis-o RB! Dar totusi nu te mai lua de el, saracu', ca si-asa nu stie sa scrie corect...chiar asa,saracu... Crying or Very sad Eu totusi cred ca sunt subiecturi dragute pe aici....

    Gusturile nu se discuta ,dar totusi ar trebui sa incerci sa fii mai dragut...da,tu, ala bored...cu tine vorbesc Wink

    Sunt curioasa cum arata forumul lui (daca are ..sau daca isi face..si daca stie mai bine decat Kitty sa atraga userii si sa acumuleze atatea mesaje intr-un timp foarte scurt...il aplaud!!Pe bune!!in somn...~.~ Laughing Laughing )

    Continut sponsorizat


    Parerea vizitatorilor Empty Re: Parerea vizitatorilor

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mar Mai 07, 2024 1:00 pm