Fan anime

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Fan anime


2 participan?i

    Yu Yu Hakusho-Parere

    Yoruichi
    Yoruichi
    Nou venit
    Nou venit


    feminin
    Numarul mesajelor : 41
    Varsta : 29
    Localizare : In paru' tau
    Data de inscriere : 03/09/2008

    Yu Yu Hakusho-Parere Empty Yu Yu Hakusho-Parere

    Mesaj Scris de Yoruichi Sam Sept 06, 2008 11:21 am

    Ei bine spuneam ca voi posta deci acum postez doar e anime-ul meu favorit deci voi ce parere aveti despre acest anime? Mie imi place la nebunie mai mult decat oricare altul !Logic!Sunt fan nr. 1 Kurama..de vreo 2-3 ani .o grafica excelenta , un anime de nota 10+! Dupa mine.Personaje foarte bine conturate!Chiar daca erste putin cam vechi il ador! Se pare ca a mai fost difuzat si pe "Cartoon Network" in sectiunea :"Adult Swim" in anul 2000. Lam urmarit de foarte multe ori pe net la TV, pe oriunde doar sa apuc sa vad episoadele chiar daca le vedeam in reluare , preluare si tot asa .Dar insa n ustiam ca era difuzat pe CN Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad .Deci pe primul loc e acest anime chiar dintre toate pe care le-am vazut si le uirmaresc! lol!
    Daimond
    Daimond
    Membru avansat
    Membru avansat


    feminin
    Numarul mesajelor : 138
    Varsta : 29
    Localizare : Bacau
    Data de inscriere : 04/09/2008

    Yu Yu Hakusho-Parere Empty Re: Yu Yu Hakusho-Parere

    Mesaj Scris de Daimond Sam Sept 06, 2008 1:36 pm

    E un anime foarte reusit, de nota 10!Grafica imi place si mai ales personajele.Preferatii mei sunt Bota si Kurama pentru ca:

    Botan:
    -Seamana cu mine
    -aeriana
    -plina de viata
    -imi place cum arata

    Kurama:
    -destept
    -stie sa se comporte
    -lupta bine

      Data/ora curentă este: Sam Apr 27, 2024 7:13 am